This job posting isn't available in all website languages

Inżynier Budowy - specjalność budowlana / Łódź

Inżynieria Budowlana
BUD00002T Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Dołącz do Obszaru Łódź i wesprzyj rozwój specjalności budowlanej w budownictwie ogólnym w Skanska.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • rozliczanie robót podwykonawczych
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • udział w procesie oferowania i kosztorysowania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe profilowe (specjalność ogólnobudowlana)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • jesteś osobą zorganizowaną
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Co możesz zyskać?

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
  • możliwość pracy na różnorodnych projektach
  • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Łódź

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo@skanska.pl
Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
  1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
  2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie  w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "
W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz (tutaj)

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.